صفحه نخست

برخی جریان‌های انحرافی، تفسیر غلط قرآن را دست‌مایه تجارتی کرده‌اند

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ ماموستا توفیق قربانی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کامیاران؛ در اظهاراتی، با اشاره به وجود برخی جریان های انحرافی در منطقه کردستان، گفت: قرآن وسیله ای برای هدایت ما انسان هاست اما متأسفانه برخی از افراد با قرآن گمراه شده و همواره تلاش می کنند تا دیگران را نیز گمراه کنند و خدا این افراد را به عنوان منافق حشر می کند.

 امام جمعه کامیاران افزود: مومن کسی است که به قرآن ایمان دارد و این کلام وحیانی را حجّت می داند؛ اما منافق، قرآن را در ظاهر می پذیرد و در جهت منافع خود تفسیر می کند ، آنها تفسیر به رأی می کنند تا پول هنگفتی به دست بیاورند؛ باید کسی که داعیه‌دار دین و متخصص در امر دین است، قرآن را کاملاً بشناسد؛چرا که انسانهای ناباب و همین طور برخی احزاب بنام دین همچون سربازان کفر سعی می کنند مسلمانان را از صراط مستقیم منحرف کنند.

 ماموستا قربانی با اشاره به جنگ نرم دشمن، خاطر نشان کرد: جریان های انحرافی با تفسیر غلط قرآن جوانان را از دین به دور می‌کنند و عقاید انحرافی خود را بر آنها تحمیل می‌سازند.

 وی در ادامه با اشاره به مواضع خصمانه، پوچ، و نابخردانه رئیس جمهور آمریکا و اتهام و اهانت او به ملت شریف، بصیر و ظلم ستیز ایران اسلامی، اظهار داشت: ترامپ با این یاوه‌گویی‌ها بار دیگر نقاب از صورت پلید استکبار جهانی برداشت و دروغگویی و عهد شکنی سران آمریکا و زیاده طلبی آنها برای همیشه در ذهن جهانیان ماندگار نمود.

 وی افزود: خارج شدن آمریکا از برجام به صورت یک جانبه هیچ گونه خدشه ای به منافع ما وارد نمی کند ما قریب به چهل سال است انقلاب کرده ایم و با سربلندی زندگی کرده ایم وسرتعظیم را برای هیچ ظالمی خم نکرده و در آینده نیز برای آمریکا و هم پیمانانشان خم نمی کنیم و مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت ترجیح می دهیم.

 ماموستا قربیانی بیان کرد: اعتبار امریکا در جهان با این کار بیشتر ازگذشته از بین می رود چون توافق برجام یک توافق دوجانبه نیست این یک پیمان بین المللی و یک سند چند جانبه و محصول قریب به دوازده سال بحث و تبادل نظر و مذاکره بوده است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کامیاران گفت:  رفتار و کردار بی ادبانه رئیس جمهور آمریکا، این را ثابت می کند که دغدغه های مقام معظم رهبری از بی عهدی مسئولان کاخ سفید و غیرقابل اعتماد دانستن آنها تا چه اندازه واقع بینانه و دور اندیشانه بوده است؛ اقدامات نادرست آمریکا موجب اتحاد هرچه بیشتر ملت فهیم و مقاوم ایران می شود و ما ایرانیان همواره خود را مکلّف به دفاع از انقلاب می دانیم.

برگزیده ها