صفحه نخست

۱۳ آبان از رخدادهای مهم تاریخ انقلاب اسلامی است

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: ۱۳ آبان از رخدادهای مهم تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران به شمار می‌رود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ حجت‌الاسلام مختار کرمی گفت: آنچه که مسلم است مستکبران و طاغوت همیشه در مقابل مستضعفین بوده‌اند و آنها را مانع رسیدن به منافع خود دانسته‌اند.

وی افزود: براساس آموزه‌های دینی و معارف بلند قرآنی انسان‌های آزاده و مومن باید به پشتوانه خدای متعال در مقابل استکبار و زورگویان بایستند و مقاومت کنند و حتما نتیجه لازم که همان پیروزی مستضفین در مقابل ظلم است را تحقق ببخشند.

وی خاطرنشان کرد: به اعتراف سردمداران ظلم و جور به رهبری شیطان بزرگ و آمریکای جنایتکار انقلاب اسلامی همیشه مانع آنها بوده است و بارها این موضوع را اعلام کرده‌اند که انقلاب اسلامی باعث آگاهی ملت ایران و ملتهای مظلوم عالم شده است، هیچگاه ایمان و کفر در برابر هم قرار نخواهد گرفت و همیشه در مقابل هم هستند.

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستانیادآور شد: روز ۱۳ آبان یک رخداد تاریخی و مهم برای انقلاب و مردم ماست و آن را نقطه عطفی برای رهایی خود از یوغ مستکبرین می‌دانند و هزینه‌های آن را پرداخت خواهند کرد.

حجت‌الاسلام کرمی بیان کرد: برخی ساده‌لوحان گمان می‌کنند با مذاکره با دنیای استکبار می‌توانند آنها مجاب کرد تا دست از استکبار و طاغوت بردارند در حالیکه آنها با ملت ایران اختلاف ریشه‌ای دارند و هیچگاه با ما کنار نخواهند آمد.

وی عنوان کرد: تنها راه نجات ملت‌های آزاده عمل به دستورات قرآنی در خصوص برخورد با طاغوت است ما هم باید توجه کنیم که فصل‌الخطاب خود را سخنان راهگشای مقام معظم رهبری بدانیم که هوشیارانه همیشه ملت ما را از خطرات و توطئه‌های دشمنان آگاه می‌کنند.

وی اضافه کرد: ضروری است که حس دشمن ستیزی و دشمن شناسی ملت انقلابی همچنان فعال باشد و هیچگاه از دشمن و استکبارجهانی غفلت نکنند چراکه آنان همیشه در کمین خواهند بود.

معاون مردم به دولت و مردم  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستانیادآور شد: رمز پیروزی ما هم، پیروی و تبعیت از مقام عظیم‌الشان ولایت، اتحاد و یکپارچگی و دوری از تفرقه خواهد بود.

کرمی بیان کرد: ما باید از رویدادهایی همچون ۱۳ آبان درس بیاموزیم و آن این است که می‌توان با تکیه بر ایمان و توکل بر خدای بزرگ، چپاول‌گران را ذلیل کرد و مکتب نورانی توحید را سرمنشا کار خود قرار داد و با رشادت و دلیری استکبار را به خاک مذلت کشاند.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها