صفحه نخست

آغاز به کار كارگاه تخصصي امر به معروف و گفتمان ديني ويژه روحانيون در کردستان

كارگاه آموزشي تخصصي دو روزه امر به معروف و گفتمان ديني ويژه روحانيون اهل سنت و اهل تشيع كردستاني با حضور اساتید دانشگاهی در دانشگاه فرهنگيان شهيد مدرس سنندج آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ صبح امروز و با حضور روحانیون اهل سنت و اهل تشیع شهرستان‌های مختلف استان و به همت ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان این کارگاه تخصصی آغاز به کار کرد.

در این کارگاه آموزشی و تخصصی روحانیون شرکت کننده با توطئه‌های دشمن در حوزه فرهنگی، اجتماعی و دینی در قالب کارگاه تخصصی و زیر نظر اساتید مجرب دانشگاهی آشنا خواهند شد.

همچنین چهار کارگاه آموزشی با محوریت آشنایی روحانیون با امر به معروف و گفتمان دینی روحانیون اهل‌سنت و تشیع و برقراری ارتباط با نسل سوم و چهارم انقلاب در طول دو روز برگزاری این کارگاه تخصصی دایر خواهد شد.

تحلیل و بررسی جیران های تکفیری، روش‌شناسی پاسخگویی دینی، برقراری ارتباط مؤثر، تهدیدات دینی و مذهبی رسانه و فضای مجازی و مخاطب‌شناسی از جمله مواردی است که در این دو روز توسط علی‌اصغر حسینی، مظهر بابایی، یوسف کریمی و دکتر میری از اساتید مجرب دانشگاهی استان برای شرکت کنندگان تشریح خواهد شد.

جلسه عمومی با نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار کردستان و جلسه پرسش و پاسخ با مدیران‌ کل‌ کمیته امداد امام خمینی(ره)، دادگستری، آموزش و پرورش، مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان و مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این کارگاه تخصصی است.

برگزیده ها