صفحه نخست

برنامه‌های ستاد امربه معروف و نهی از منکر درتمام سطوح مختلف استان اجرا می‌شود/کردستان منشاء همدلی و وحدت رویه است

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان کردستان بدون هیچ محدودیتی در تمام سطوح مختلف جامعه برنامه‌های خود را گسترش داده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان و شهرستان‌های تابعه که در محل سالن اجتماعات مرکز بزرگ غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد: ما در استان کردستان به برکت وجود نماینده ولی فقیه، شخصیت دلسوز و خدمت‌گذار به مردم استان، امامان جمعه، مدیران خدوم و تلاشگران این عرصه در مجموعه اجرایی استان و فرماندهان عزیز که هم در جبهه سخت با دشمنان مبارزه و در جبهه نرم در مقابل تهاجم همه جانبه دشمنان سنگر انقلاب را حفظ کرده‌اند، اهداف ستاد امر  به معروف و نهی از منکر را به خوبی اجرا کرده‌ایم که جا دارد امروز از زحمات همه آنها سپاسگزاری کنم.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: استان کردستان، که از سوی مقام معظم رهبری استانی فرهنگی عنوان شد، منشاء همدلی، همراهی و وحدت رویه مسوولین اجرایی در این استان است.

به گفته این مقام مسوول، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان امروز این افتخار را دارد که بدون هیچ مشکل و محدودیتی برنامه‌های ستاد را در سطوح مختلف جامعه گسترش داده  که تمام زحمات انجام شده توسط مدیران نهادها و ارگان‌ها صورت گرفته است.

الله‌مرادی بیان کرد: من به عنوان خدمتگذار این استان اعلام می‌کنم اگر موفقیتی در اجرای برنامه‌های امربه معروف و نهی از منکر کسب شده، قطعا نقش مدیران دلسوز و تلاشگر در اولین سطوح قرار دارد ما فقط هماهنگ کننده و مجری هستیم.

دبیر ستادامر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اذعان کرد: علی‌رغم همه محدودیت‌ها و کمبودهایی که در بخش اعتبارات و بودجه در استان مطرح است، مسوولین استان همه برنامه‌های مرتبط با اجرای فریضتین امربه معروف و نهی از منکر را حمایت کرده‌اند.

جهت عضویت در کانال سروشستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها