صفحه نخست

برگزاری کارگاه آموزشی طلایه داران در قروه

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، کارگاه آموزشی طلایه داران توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه با حضور ادارات و سازمان های شهرستان برگزار گردید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه ضمن تشریح ضرورت آموزش طلایه داران تاکید کردند: ما باید با اعمال و رفتار خود مبلغ نشر معروفات در جامعه باشیم و برای زدودن منکرات نیاز به بسیج همگانی میباشد.

جعفر کاوه در ادامه ضمن تبیین جایگاه و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان گفت: اجرایی شدن فرایض دینی و عمومی شدن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از بی نظمی و بی تفاوتی مصون می سازد و هرکسی در هر جایگاه و مسئولیتی باشد احساس مسئولیت نموده و خود را ملزم به رعایت شئونات اسلامی و وظیفه محوله میداند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قروه در بخش دیگری از سخنان خود اهداف این مأموریت خطیر را اجرای فرامین حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظلهالعالی) و تحقق اصل هشتم قانون اساسی و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر و دستورالعمل اجرای قانون و ضوابط تشکیل و فعالیت شوراهای امر به معروف و نهی از منکر تعمیق گسترش و ترویج فرهنگ و فراگیر شدن این فریضه الهی و تشکیل گروه های امر به معروف و نهی از منکر در اقشار جامعه دانستند.

وی در ادامه جهت اهداف آموزشی طلایه داران و یادآوران و یاوران امر به معروف و نهی از منکر گفت: این ستاد در راستای چابک سازی و به روز کردن اعضای خود برای بالابردن سطح آگاهی این قشر فرهیخته در جهت تحقق ترویج و توسعه فرهنگ عمومی امر به معروف و نهی از منکر و بهره برداری مطلوب از ظرفیتهای شهرستان اقدام به آموزش این عزیزان نموده و امیدوار است در جهت اعتلای کلمه الله و پرچم توحید در جامعه اسلامی قدم مثبت برداشته شود.

 

 

 

 

 

 

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها