صفحه نخست

همه ی ما امروز مدیون خانواده شهدا هستیم

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان: همه ی ما امروز مدیون خانواده شهدا هستیم و باید در مقابل این عزیزان متواضع باشیم و آن ها را قدر بدانیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، مراسم یادواره شهدا شهرستان دهگلان در مسجد امام شافعی این شهر از طرف ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار گردید. در این مراسم که با حضور مردم انقلابی و شهید پرور دهگلان و مسئولین ادارات مختلف برگزار شده بود ابتدا امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دهگلان ماموستا محمدی ضمن بیان خیر مقدم به حاضرین و مقام شامخ شهدا گفت: امنیت و آسایش این روز مرهون خون شهدای گرانقدر است که خالصانه در راه اعطای نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم نهادند.

در ادامه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در مورد حفظ آرمان شهدا که همان قداست ها و ارزش های الهی و ایمانی جامعه است تأکید نمود و گفت: مسئولین امروز نظام باید بیدار باشند و قدری به خود بیایند که این نظام، این امنیت و این هویت مرهون جانفشانی و ایثارگری کسانی است که از جان خود و از مال خود و از خانواده خود گذشتند تا اسلام و دین اعتلا یابد.

محمود الله مرادی افزود: همه ی ما امروز مدیون خانواده شهدا هستیم و باید در مقابل این عزیزان متواضع باشیم و آن ها را قدر بدانیم.

وی در بخشی از سخنان خود به بعضی بدعهدی ها و بی مسئولیتی ها اشاره نمود که در جامعه اسلامی ما چرا باید بعضی برنامه های مضحک و خارج از عرف و ضد ارزش اجرا شود که دقیقاً برخلاف آرمان های مقدس نظام و دستورات الهی باشد. این با اهداف امام و شهدا و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) منافات دارد.

 

 

 

 

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها