صفحه نخست

برگزاری کارگاه آموزشی یادآوران معروف در شهرستان قروه

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، کارگاه آموزشی یادآوران پسران و دختران در سالن امام خمینی(ره) جنب آموزش و پرورش توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قروه با حضور مربیان مجرب آموزش دیده برگزار گردید.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قروه ضمن عرض خیر مقدم گویی به حاضرین گفت: چنانچه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه جاری و ساری گردد جامعه نیز از آسیب های اجتماعی و فرهنگی که دشمنان معاند انقلاب و اسلام تدارک می بیند محفوظ خواهد ماند.

کاوه در ادامه گفت: لازم است این واجب فراموش شده در بین اقشار جامعه نهادینه گردد که اگر این امر محقق شود جامعه نیز از حیله و نیرنگ های دشمنان و فرهنگ غلط غرب بیمه خواهد شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قروه ضمن برشمردن اهداف دوره های آموزشی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر با هدف ارتقا سطح آگاهی و بالابردن اهداف دانشی انگیزشی و رفتاری بعنوان نیروی محرکه و بالابردن سرعت عمل مطلوب که مساوی است با نیروی پیش برنده ونقش مسئولیت پذیری جوانان به منظور رسیدن به هدف نهایی که همانا اجرایی شدن فرایض دینی و عمومی شدن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بیانجامد.

جعفر کاوه در پایان به اهمیت و نقش یادآوران معروف در مدیریت آینده جامعه توسط جوانان اشاره و گفت: این ستاد جهت ارتقا سطح بینش دینی جوانان و آماده سازی آنها برای حضور در برنامه ریزی جامعه تلاش می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

 

برگزیده ها