صفحه نخست

نشست دبیر ستاد و مسئول دفتر ستاد شهرستان قروه با امام جمعه و رئیس ستاد شهر دزج

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، دبیر ستاد امربه معروف ونهی از منکر شهرستان قروه به همراه مسئول دفتر ستاد با امام جمعه شهر دزج دیدار نمودند .

جعفر کاوه دبیر ستاد شهرستان قروه ضمن ارائه مطالبی درخصوص جایگاه امربه معروف ونهی از منکر و ماموریت های آتی آن در سطح شهرستان، از زحمات امام جمعه محترم و رئیس ستاد امربه معروف ونهی از منکر بخش چهاردولی در راستای انجام امورات ستاد تقدیرو تشکر نمودند.

امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهر دزج درخصوص فعالیت های انجام شده در حوزه مربوط به امربه معروف و نهی از منکر عنوان نمودند که درحال حاضر در بخش چهاردولی جوانان مستعدی که در این امر تلاش بکنند زیاد هستند و مسئولیت برنامه ریزی برای انها وظیفه مارا دو چندان می کند .

حسین پناهی به کلاس های درخصوص فعالیت های ستاد از جمله قرائت مختصرتفسیر قرآن و نهج البلاغه توسط جوانان شهر ، شناسایی و معرفی افراد معتاد به کمپ های ترک اعتیاد و زدودن مواد مخدر از بین جوانان و داوری در بین افراد که اختلاف پیدا می کنند و همچنین کمک مالی به کسانی که از نظر مالی نیاز به مساعدت دارند و اینکه تاکنون موضوع 60 خطبه نمازجمعه را به تشریح سبک زندگی اسلامی ایرانی اختصاص داده اشاره کردند و گفتند ان شاء الله ممبعد ستادامربه معروف ونهی از منکر دزج به صورت ویژه در راستای امربه معروف ونهی از منکر تلاش خواهد نمود.

در ادامه نیز دبیر ستاد شهرستان پیشنهاد دادند کتابی که توسط ایشان که در حال تدوین است پس از تدوین به ستاد ارسال تا از این طریق به ستاد استان ارائه و در صورت امکان مساعدت مالی لازم صورت گیرد .

 

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان کلیک کنید

برگزیده ها