صفحه نخست

تکریم مردم یکی از بزرگترین معروفات کنونی جامعه است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سروآباد گفت: تکریم مردم یکی از بزرگترین معروفات کنونی جامعه و به عنوان اصل نظام باید مورد توجه مسئولان نظام و دولت باشد.


به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، جعفر غفاریان در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سروآباد اظهار داشت: خدمات ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ارزشمند و ستودنی است، بنابراین این خدمات باید در جامعه تشریح شود.

فرمانده سپاه شهرستان سروآباد افزود: وجود جامعه‌ای سالم، با امنیت و به دور از هرگونه حاشیه در نتیجه ادای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است و این همان خدماتی بوده که توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر حاصل شده است.

وی بر لزوم تکریم ارباب رجوع در ادارات و دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع توسط مسئولان و کارکنان دولت باید به عنوان یک اصل و یک معروف بسیار مهم بیشتر رعایت شود.

وی اضافه کرد: یکی از دستاوردهای مهم نظام، مردم‌داری و توجه به مردم است، بنابراین تکریم مردم یکی از بزرگترین معروفات کنونی جامعه و به عنوان اصل نظام باید مورد توجه مسئولان نظام و دولت باشد.

برگزیده ها