صفحه نخست

جامعه سالم در گرو اهتمام به امر به معروف و نهی از منکر است

مدیر فرهنگی و اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار گفت: امر به معروف و نهی از منکر از دستورات خداوند متعال است که همه مسلمین باید به آن اهتمام داشته باشند تا جامعه‌ای سالم و متناسب با جامعه اسلامی داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسلانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، حجت‌الاسلام مهدی مرادی در جلسه معاونت دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار که با حضور مسوولین ادارات شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات با فضاسازی تبلیغی و محیطی در محدوده اداره مربوطه و تزئین نمازخانه‌ها رنگ و بوی ماه مبارک رمضان را به خود بگیرند.

مدیر فرهنگی و اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار تاکید کرد: مسوولان ادارات با تشویق همکاران برای شرکت در نماز جماعت، 10 دقیقه وقت به بحث مسائل دینی و اعتقادی اختصاص دهند.

وی تصریح کرد: طبق سخن مقام معظم رهبری، در جنگ نرم دشمن به سراغ سنگرهای معنوی ما می‌آید که آنها را منهدم کند به سراغ ایمان، معرفت، عزم‌ها، پایه‌ها و ارکان اساسی نظام می‌آید لذا یکی از راه‌های مقابله با این هجمه‌ها  امر به معروف و نهی از منکر و تقویت و پربار کردن فعالیت‌های فرهنگی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیجار اضافه کرد: ما نباید نسبت به اطرافیانمان بی‌تفاوت باشیم چرا که دشمن در کمین است و همواره در طراحی و اجرای توطئه‌ها تلاش می‌کند.

مرادی اذعان داشت: امر به معروف و نهی از منکر از دستورات خداوند متعال است که همه مسلمین باید به آن اهتمام داشته باشند تا جامعه‌ای سالم و متناسب با جامعه اسلامی داشته باشیم.

پایان پیام/

برگزیده ها