صفحه نخست

ادارات رعایت شأن ماه مبارک رمضان را به صورت جد پیگیری کنند

معاون فرماندار و معاون دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار گفت: ادارات موارد مربوط به رعایت شأن ماه مبارک رمضان را به صورت جد پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسلانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محبیان در جلسه معاونت دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار که با حضور مسوولین ادارات شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: ادارات موارد مربوط به رعایت شأن ماه مبارک رمضان را به صورت جد پیگیری کنند و وقت بیشتری را برای استفاده از سخنان امامان جماعت ادارات مربوط به احکام اسلام صرف کنند.

معاون دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار افزود: برنامه‌های مذهبی و مناسبتی ماه رمضان باید به خوبی و با نظم و مشارکت جمعی پرسنل ادارات انجام شود تا بهره کافی از روزهای این ماه الهی برده شود.

وی افزود: ادارات در این ماه مبارک برگزاری جزءخوانی قرآن در نمازخانه‌ها، تعطیلی آبدارخانه‌ها،برگزاری نمازهای یومیه به صورت جماعت، اختصاص زمان بیشتری برای بیان احکام نماز و روزه و... توسط امامان جماعت ادارات را داشته باشند و در بازدیدی که در این ماه بعمل خواهد آمد انشاءالله شاهد رنگ و بویی متناسب با شأن این ماه مبارک در ادارات باشیم.

پایان پیام/

برگزیده ها