صفحه نخست

برخی اقدامات با عناوین مختلف در استان کردستان موجب گسترش ناهنجاری‌ها و انحرافات می‌شود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: برخی اقدامات با عناوین مختلف در استان کردستان موجب گسترش ناهنجاری‌ها و انحرافات می‌شود که اگر از ریشه جلو آن گرفته نشود در آینده مشکل‌ساز خواهد بود لذا همه دستگاه‌های اداری و مرتبط با این مسائل باید برخوردی جدی با این قضایا داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، ، محمود الله‌مرادی در جلسه معاونت سازمان‌های نظامی و قضائی امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که در سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد، ضمن محکوم کردن حادثه ترویستی تهران و تسلیت شهادت جان‌باختگان این حادثه، اظهار کرد: کوردلان و فریب‌خوردگان استکبار از هر روشی برای ضربه‌زدن به اسلام و کشورمان استفاده می‌کنند.

 دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان افزود: یقینا یکی از حرکت‌هایی که دشمن در سطح جامعه به دنبال آن است، ایجاد تفرقه بین صفوف ملت ایران است که حرکت مذبوحانه مجلس و حرم امام خمینی(ره) مصداق این ادعاست که نمونه‌های آن در طول تاریخ انقلاب اسلامی، تکرار شده است.

وی اذعان داشت: آنها تلاش می‌کنند تا همه مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند اما برکت انقلاب اسلامی و نفس قدسی امام راحل موجب شد همه ملت زیر چتر جمهوری اسلامی قرار بگیرند و باید گفت که عهد و پیمان مردم کردستان با نظام اسلامی پایدار خواهد بود، مردمی که 5400 شهید را تقدیم انقلاب کرده‌اند.

الله‌مرادی در ادامه به وظایف و فعالیت‌های ستاد امر به معروف و نهی از منرک استان کردستان اشاره کرد و با اعلام تلاش تمامی معاونت‌های ستاد در راستای عمل به وظایف محوله، افزود: در پنج معاونت ستاد اقدامات زیادی انجام شده است که دامنه این فعالیت‌ها تا دهستان‌ها و روستاها پیش رفته است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان عنوان کرد: به جاهایی که چهارچوب‌هایی برای آنها تعیین شده و رعایت نمی‌شود، تذکر لسانی و اعلام هشداری صورت می‌گیرد که رویه عملکردی آنها اصلاح یابد.

وی افزود: گاها برخی اقدامات سبب می‌شود که اشاعه فحشا و منکرات رواج یابد لذا باید توجه داشت و دستگاه‌های نظارتی نیز در جلوگیری از چنین مواردی ورود کنند.

الله‌مرادی با یادآوری تشکیل شوراهای امر به معروف در نیروهای مسلح استان، گفت: این شورا باید با اقتدار بیشتری فعالیت کنند چون ما معتقدیم که این شوراها بازوان اجرایی خوبی برای نیروهای مسلح خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: برخی اقدامات با عناوین مختلف در استان کردستان موجب گسترش ناهنجاری‌ها و انحرافات می‌شود که اگر از ریشه جلو آن گرفته نشود در آینده مشکل‌ساز خواهد بود لذا همه دستگاه‌های اداری و مرتبط با این مسائل باید برخوردی جدی با این قضایا داشته باشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان همچنین گفت: برخی ادارات اماکن اضافی خود را به بخش خصوصی اجاره می‌دهند که باید نظارت کنند که خدای ناکرده اعمال ناصوابی در این اماکن صورت نگیرد.

نظارت بر خانه‌باغ‌ها، نظارت جدی بر فضای مجازی و نظارت بر خودروهای اداری خارج از وقت اداری از دیگر تذکراتی بود که الله‌مرادی بر آن تاکید کرد.

پایان پیام/

برگزیده ها