صفحه نخست

تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در کارخانجات کردستان

نماینده شرکت شهرک‌های صنعتی استان کردستان گفت: تشکیل شوراهای امر به معروف ونهی از منکر در کارخانجات و کارگاه‌های استان یک ضرورت است و ما به این مهم اهتمام داریم.

به گزارش روابط عمومی واطلاع‌رسانی ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان کردستان، گویلی در جلسه ستاد استانی امر به معروف ونهی از منکر کردستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: این دو فریضه الهی انسانی کارکردهای زیادی دارد که سالم‌سازی اجتماع یکی از این کارکردهاست.

به گفته وی، اجرای امر به معروف ونهی از منکر و اهتمام ویژه به این موضوع فرهنگی زمینه‌ساز جلوگیری از انحرافات در جاها و مکان‌های مختلف است.

وی تصریح کرد: کارخانجات و بخش صنعت و تولید کردستان یکی از جاهایی است که لزوم اجرای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در آنها دوچندان است.

نماینده کارخانجات و بخش تولید کردستان و شهرک‌های صنعتی اضافه کرد: با توجه به اهمیت امر به معروف ونهی از منکر، تشکیل شوراهای امر به معروف در کارخانجات و شهرک‌های صنعتی استان آغاز شده و سعی بر این است که از افرادی خوش‌نام و معتمد استفاده شود.

وی در پایان گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان خود را موظف به تشکیل شوراهای امر به معروف ونهی از منکر در زیرمجموعه‌های خود را دارد و تمام تلاش خود را در این بخش بکار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/  

برگزیده ها