صفحه نخست

همایش عفاف و حجاب در دیواندره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره ،همایش بزرگ عفاف و حجاب با همت ستاد شهرستان در تالار فردوسی شهر دیواندره با حضور مسئولین و بانوان مدعو برگزار گردید .

 

حجت الاسلام علی مرادی امام جمعه شهر بیجار به عنوان سخنران مدعو در این همایش بزرگ با بیان اینکه در قران کریم تاکید ویژه ای بر حجاب و رعایت آن شده است ابراز امیدواری کرد که توجه به مسئله حجاب در بین احاد مردم باعث آرامش و امنیت اجتماعی بیشتری خواهد شد .

 

حجت الاسلام علی مرادی خاطر نشان کرد که زن با رعایت حجاب ظاهری و باطنی ،خود را به سوی کمال سوق میدهد و این حجاب باعث می شود که نگاه به زن در جامعه نگاه ابزاری نباشد و زنان و بانوان جامعه ی ما جایگاهی که در خور شان خود دارند را صاحب بشوند و هیچ گاه حجاب، حصار و مانع برای پیشرفت زنان و بانوان جامعه ی اسلامی نبوده و نیست و تاکید قران بر حفظ حجاب نشان از رعایت حد و حدود های است که بازخورد آن باعث می شود زن به رشد و تعالی برسد نه به انزوا و گوشه گیری .

 

در ادامه گروه تاتر بانوان با اجرای تاتری نقش و حضور مفید خود را در جامعه به نمایش گذاشتند و مراسم با اهدا لوح های تقدیری از جانب برگزار کنندگان مراسم به زنان و بانوان به پایان رسید .

 

 

برگزیده ها