صفحه نخست

گروه‌های تذکر لسانی کردستان از آموزش‌های لازم برخوردار می‌شوند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: افرادی که داوطلب همکاری با ستاد استان می‌شوند و یا در گروه‌های تذکر لسانی قرار می‌گیرند از آموزش‌های لازم برخوردار می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در جریان بازدید استاندار کردستان از ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و حضور در جمع داوطلبین همکاری با ستاد کردستان، اظهار کرد: از استاندار کردستان تشکر می‌کنم که امروز برای بازدید از ستاد وقت گذاشتند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ادامه داد: هر هفته پنجشنبه‌ها برنامه آموزشی در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان برگزار می‌شود.

الله‌مرادی اذعان داشت: افرادی که به عنوان مربی و یا ضابط امر به معروف و نهی از منکر و یا گروه‌های تذکر لسانی در کردستان همکاری می‌کنند از آموزش‌های لازم برخوردار می‌شوند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تصریح کرد: برای آموزش این افراد از قضات دادگستری، علما و ماموستاها و مربیان آموزش‌دیده ستاد استفاده می‌شود.

به گفته الله‌مرادی، برگزاری دوره‌های آموزشی ستاد به صورت دو روزه است که پس از اتمام دوره، آزمون برگزار می‌شود تا گواهینامه دریافت نمایند.

وی اذعان داشت: بکارگیری این افراد برای تذکر لسانی و یا برنامه‌های دیگر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مستلزم شرکت در این دوره‌های آموزشی و دریافت گواهینامه پایان‌دوره است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان همچنین گفت: قبل از برگزاری این دوره‌ها، افراد باید گزینش شوند چرا که کارهای ایجابی امر به معروف و نهی از منکر نیازمند افرادی است که شیوه برخورد و ارشاد را بلد باشند.

وی با یادآوری اقدامات دیگر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، گفت: رویکرد ستاد در کردستان ایجابی و فرهنگی است و دوره‌های آموزشی ستاد نیز با این رویکرد برگزار می‌شود.

پایان پیام.

برگزیده ها