صفحه نخست

درجلسه ی توجیهی دهیاران بخش مرکزی دیواندره مطرح شد؛ تاکید بر تشکیل شورا فریضتین و اجرای صحیح آن


به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، جلسه ی توجیهی با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی شهرستان دیواندره در خصوص تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر  و وظایف آن در روستا در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار گردید .

امامی بخشدار مرکزی شهرستان دیواندره در جمع دهیاران به اهمیت جایگاه فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اشاره کرد و جامعه ای عاری از بی بند و باری را حاصل از اجرای این فریضتین دانست و تاکید بر تشکیل شورا و اجرای دقیق وظایف آن را خواستار شد .

بخشدار مرکزی دیونداره دهیاران این بخش را به اهتمام جدی نسبت به اجرای دقیق بخشنامه ها و انجام فریضتین به عنوان فردی مسلمان و قابل اعتماد دولت در روستا خواستار شد و روستای پاک و امن را در گروه اجرای صحیح و شرعی این فریضتین انسانی  و الهی دانست .

در ادامه مسئول دفتر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره نحوه تشکیل شورا و تشریح چارت تشکیلاتی در روستا را برای دهیاران شرکت کننده در جلسه توضیح و تشریح کرد و روند و سرعت تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در روستا ها و دهستان های شهرستان دیواندره را بسیار مطلوب و قابل تقدیر دانست .

برگزیده ها