صفحه نخست

عملکرد مسئولین فرهنگی در استان در مقابله با ضد ارزش ها بسیار کم رنگ و ضعیف است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولین فرهنگی در مقابل تهاجمات دشمن گفت: تهاجم فرهنگی در جامعه اسلامی به مرحله ای رسیده است که امروزه مرداک بنیان گذار فارسی وان بدنبال آن است که زنان را به ویترین هایی برای تماشای مردان تبدیل نماید.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ محمود الله مرادی در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری شهرستان بیجار با انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولین فرهنگی در مقابل تهاجمات دشمن گفت: بنیاد خانواده و نقش زن در خانواده و جامعه، اصل و اساس حملات فرهنگی دشمن برای سست نمودن ارزشهای اسلامی و ضربه زدن به اصل انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: شرایط پیچیده و سختی در پیش روی داریم و هر روز شاهد نقش و نگارهای جدید و مهندسی شده در تهاجم فرهنگی و اجتماعی دشمن علیه ملت ایران هستیم.

الله مرادی با اشاره به عملکرد ضعیف مسئولین فرهنگی در مقابل ضد ارزش ها در جامعه گفت: متأسفانه سکوت در قبال ارزشی شدن بسیاری از ضد ارزش در جامعه توسط مسئولین به حدی رسیده است که قلب هر آزاده ایی را به درد می کشاند؛ و حتی از برنامه های فرهنگی نیز که اجرا می کنند ترویج منکرات است.

او اعتقاد دارد: جنگ نرم، بی سر و صدا و آرام آرام آحاد جامعه را در پی گرفته است و دجالواره ها فکر و ذهن مردم را به خود مشغول ساخته، این ها دستاورد حکومت های شیطانی و استکبار جهانی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: فضا سازی های غلط و اشتباه به آنجا رسیده است که در جامعه شاهد عزیز و محترم شمردن یک منکر اجتماعی و اقتصادی و جبهه گیری های ملی و دفاع از حقوق منکر هستیم و معروف، در اسارت زندان کج فهمی و نادانی و شاید فردا شاهد اعدام آن باشیم.

وی افزود: برای چندمین بار متوالی شهرستان بیجار، رتبه برتر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر را در استان کردستان به خود اختصاص داده است و این موفقیت با همیاری و همکاری همه اعضای ستاد و مردم شهرستان محقق گردیده است.

الله مرادی گفت: شهرستان بیجار در اجرای وظایف ستاد امر به معروف و نهی از منکر، پیشانی استان کردستان است و این خود، تلاش و همت بیشتری را نیازمند است.

برگزیده ها