صفحه نخست

امروز وظیفه ائمه جمعه از هر شرایطی دیگر سخت و سنگین تر است

دبیر ستاد امر به معرووف و نهی از منکر استان کردستان اظهار داشت: امروز وظیفه ائمه جمعه از هر شرایطی دیگر سخت و سنگین تر است؛چون دشمن با تمام توان برای مقابله با ارزش های اسلامی و دینی ما به میدان آماده است .

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ دبیر ستاد امر به معرووف و نهی از منکر استان در جمع ائمه جمعه شهرستانها و بخش های استان که با حضور آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان برگزار گردید؛ اظهار داشت امروز وظیفه ائمه جمعه از هر شرایطی دیگر سخت و سنگین تر است؛ چون دشمن با تمام توان برای مقابله با ارزش های اسلامی و دینی ما به میدان آماده است .

محمود الله مرادی با اشاره به دسیسه های مختلفی که دشمنان انقلاب اسلامی برای کمرنگ کردن ارزش های اسلامی در جامعه به اجرا در می آورد گفت: شرط اینکه ما موضع پدافندی خود را در مقابله با این توطئه ها محکم، و اجازه ندهیم دشمنانمان به آرزوهای خود که همانا استحاله فرهنگی جامعه است دست یابند این است که ما مجاهدانه در این راه تلاش کنیم و نقش ائمه محترم جمعه و جماعت برای روشنگری جامعه اساسی و تاثیرگزار است .

دبیرستاد امر به معرووف و نهی از منکر استان کردستان به اشاره به فعالیتهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در بخش های مختلف و موفقعیتهای که در توسعه کمی و کیفی شوراها بدست آورده گفت: این موفقعیت ها نتیجه چیزی جزء تلاش و زحمات ائمه جمعه و مجموعه دست اندرکاران ستادهای شهرستانی نبوده است.

الله مرادی به برنامه های در دست اقدام در راستای توجه به کیفیت شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در سطح بخشها، دهستان ها و روستاها تشکیل شده اشاره نموده و اظهار داشت: شخص ائمه جمعه در این راستا باید با نظارت و کنترل ویژه؛ موجب می شوند که افراد صالح و عامل به معروف در این شوراها قرار گیرند.

دبیرستاد امر به معرووف و نهی از منکر استان کردستان در پایان ضمن انتقاد شدید از نقض برنامه هایی به نام نشاط فرهنگی که برخی از مسئولین  نیز در آن حضور دارند؛ گفت: از ائمه جمعه خواهشمندیم در چنین موارد موضع قاطعی داشته باشند تا هم ضد ارزش ها  جای مسائل ارزشی را نگیرد و هم در حین برگزاری اینچنین مراسمات اصول اخلاقی و ارزشی حجاب و عفاف رعایت گردد.

برگزیده ها