گزارش تصویری همایش از کالای ایرانی

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان – بخش چند رسانه ای، همایش عمومی طرح میثاق (حمایت از کالای ایرانی) روز سه شنبه مورخه 12/4/97در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش کردستان برگزار گردید.

برخی از اهم مطالب عنوان شده عبارتند از:

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در کردستان گفت:

خرید کالای ایرانی کمک به اشتغالزایی افراد بیکار است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت:

مردم خواسته‌های خود را از طریق گفتمان منطقی به گوش مسوولان برسانند

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان کردستان گفت:

۱۰.۸ میلیارد تومان کالای قاچاق در ۱۲ عملیات انهدام در کردستان کشف شد

حامد قادرزاده عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشگاه کردستان:

حمایت از کالای ایرانی بدون دانش اقتصادی سطح عمومی امکان‌پذیر نیست

خسرو شجاعی رئیس صنایع لبنی استان کردستان:

اشتغال و تولید، دو مقوله نجات بخش اقتصادی

پرویز زارعی رئیس انجمن معدن‌داران کردستان:

ریزترین  قوانین الهی و بشری بحث امر به معروف و نهی از منکر دیده می‌شود.

دیدار با مسئولان قضایی به مناسبت هفته قوه قضاییه

جلسه توجیهی بازرسان امر به معروف و نهی از منکر ادارات استان

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان – بخش چند رسانه ای؛ جلسه توجیهی بازرسان امر به معروف و نهی از منکر ادارات روز یکشنبه بیست خرداد در سازمان بازرسی استان برگزار گردید.

برخی از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه عبارتند از؛

محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان: کار بازرسان امر به معروف و نهی از منکر در ادارات به عنوان یاور دستگاههای اجرایی جهت رفع منکرات در همان دستگاه و پیاده کردن ارزش های اسلامی است.

محمودرضا مهرورز رئیس سازمان بازرسی استان: باید در ترویج امر به معروف و نهی از منکر با هر شخصی متناسب با ادبیات وی امر به معروف و نهی از منکر نمود.

علی اصغر حسینی جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه سعی دشمن در جنگ نرم جابجای ارزش ها در جامعه است؛ اظهار داشت: جنگ نرم دشمن را باید با قدرت نرم پاسخ داد و قرآن کریم قدرت نرم ما در مقابل با این جنگ نرم است.

جلسه هم‌اندیشی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با ستاد اقامه نماز استان

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان – بخش چند رسانه ای؛ جلسه هم‌اندیشی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با ستاد اقامه نماز استان روز دوشنبه بیست و دوم خرداد در سالن اجتماعات شهدای روحانی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج برگزار شد.

برخی از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه عبارتند از؛

نماینده ولی فقیه  و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان گفت: مسوولیت در نظام اسلامی باید مانند استانداری «سلمان فارسی» باشد، اما ما برخی برخوردها را از مسوولان شاهد هستیم و چیزهایی از آنان نقل می‌شود که در تراز مسوول جامعه اسلامی نیست.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: برداشتن ریشه فقر در جامعه وظیفه مسوولان است اما وقتی سفره مسوولان و سفره فقرا یکی نباشد، فقر ریشه‌کن نمی‌شود، یکی برای نان شب محتاج است ولی یک مسوول در مجلل‌ترین هتل کشور مهمانی برگزار می‌کند که مردم اینها را می‌بینند و تفاوت بین عدالت حضرت علی و عدالت این مسوولان را می‌فهمند.

سرپرست ستاد اقامه نماز استان کردستان، با اشاره به اهمیت نماز در جامعه اسلامی گفت: بزرگترین دستاورد نماز دوری از منکر و زشتی است.

 

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با محوریت حمایت از کالای ایرانی و ماه پرفظیلت رمضان

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان – بخش چند رسانه ای؛ اولین جلسه ستادی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با حضور رئیس، دبیر و معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر و جمعی از مسئولین استان روز یکشنبه بیست و سوم اردبیهشت با محوریت حمایت از کالای ایرانی و ماه پرفظیلت رمضان در دفتر نماینده محترم ولی فقیه برگزار گردید.

برخی از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه عبارتند از؛

نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان گفت: ایستادگی در برابر کفر و استکبار و زورگویی بزرگترین نهی از منکر است/ ماه رمضان فرصتی برای رسیدن به تقوا است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: رونق کسب و کار از مهمترین معروفات است/ فعالیت‌های فرهنگی انجام شده در کردستان به وحدت مذاهب می‌انجامد.

معاون دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: مشارکت مردم در ترویج امر به معروف و نهی از منکر و فعالیت‌های فرهنگی اثرگذار و مهم است.

برگزیده ها