جلسه هماهنگی مسئولین دفاتر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان های استان

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان – بخش چند رسانه ای؛ جلسه هماهنگی معاونت ها و مسئولین دفاتر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان های  چهارشنبه نهم اسفندماه در محل ستاد استان برگزار گردید.

مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه عبارتند از:

1 – محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان : بحث امربه معروف و نهی از منکر فقط به حجاب خلاصله نمی شود و انجام وظایف لازم از سوی مسئولین هم خود یک امر به معروف است.

2 - حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استاندار و معاون دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه اساس انقلاب اسلامی بر پایه امر به معروف و نهی از منکر بنا شده است؛ اظهار داشت: علارغم تمام مشکلات موجود مردم این استان همواره پایبند به نظام و امام هستند و این را در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند.

3 - بهرام نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری و معاون برنامه ریزی و منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: باید امید را در جامعه پرورش دهیم و طبل ناامیدی را به دست نگیریم که این خود بزرگترین امر به معروف است.

4 - حجت الاسلام و المسلمین مختار کرمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و معاون مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه مردم هم باید دولت مردان را به خیر و نیکی دعوت نمایند؛ اظهار داشت: بعضی از مسؤلین دنبال کارهای بی حاشیه و بی چالش هستند؛ اما امر به معروف و نهی از منکر نیاز به هزینه دارد.

5 - محمودرضا مهروز مدیر کل سازمان بازرسی و معاون بازرسی و نظارت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه قانون اساسی همان امر به معروف و نهی از منکر است ؛ اظهار داشت: ارائه گزارش برای پیگری از طریق سازمان بازرسی باید برای رضای خدا و دلسوزی نظام اسلامی باشد.

 

 

برگزیده ها