نشست هم‌اندیشی اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد

روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان – بخش چند رسانه ای؛ نشست هم‌اندیشی اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد روز یکشنبه بستم اسفندماه در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد.

برخی از مهمترین مباحث مطرح شده عبارتند از:

1 - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ترویج ورزش در جامعه را از معروفات عنوان کرد و گفت: وظیفه ما سازماندهی سازمان‌های مردم نهاد در راستای ترویج معروفات و خوبی‌ها است.

2 - معاون دولت بر مردم و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر مرکز گفت: امروزه سلاح دشمنان به ماهواره و فضای مجازی تبدیل شده است لذا وظیفه همه ما دفاع از ارزش‌های نظام و ایستادگی در مقابل دشمنان است که به دنبال ترویج فرهنگ بی‌تفاوتی در لایه‌های اجتماع هستند.

3 - دیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: سمن‌هایی که در حوزه ورزش فعالیت دارند در راستای ترویج امر به معروفات و نهی از منکرات در اجتماع نقش مهمی ایفا می‌کنند.

4 - جانشین معاون مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: مشارکت سازمان‌یافته و نقش سمن‌ها در ترویج معروفات ضرورت دارد ضمن اینکه باید روحیه مطالبه‌گری خود را تقویت کنند.

برگزیده ها