هنجارشکنان نباید جرأت ترویج بی‌بندوباری را پیدا کنند

 

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، با بیان اینکه برخی در حال جری شدن در موضوع بی‌بندوباری و بی‌حجابی هستند، تصریح کرد: نباید اجازه داد که هنجارشکنان جرأت این کار را پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در جلسه معاونین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان، اظهار داشت: خواست خداوند این است که دین اسلام در تمام جهان استقرار پیدا کند.

وی با بیان اینکه این اتفاق به طور قطع رخ خواهد داد، افزود: البته مبارزه حق و باطل همواره وجود دارد و سرانجام، با وجود میل کفار، این دین اسلام است که بر جهان مسلط می‌شود.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، در ادامه با بیان اینکه تمام ادیان بر وجود یک منجی در آخرالزمان تأکید دارند، تصریح کرد: هیچ شکی وجود ندارد که امام زمان (عج) خواهد آمد و دین او هدایت و حق است.

حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه نظام اسلامی، خود یک معروف بزرگ است، حکومت جهانی امام زمان (عج) را معروفی بزرگتر، عنوان کرد و افزود: حضرت مهدی (عج) در تمامی کتب آسمانی با نام‌های مختلف معرفی شده است.

وی تفکر تکفیری را بالاترین منکر در جهان دانست و گفت: خوفی که این تفکر در نقاط مختلف در دل‌های مسلمانان می‌اندازد، منکری است که گردانندگان اصلی آن صهیونیست‌ها هستند.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان،با بیان اینکه تکفیری‌ها جان و مال و آبروی مسلمانان که همان اسلام است را از بین می‌برند، خاطرنشان کرد: هیچ رنگ و بویی از انسانیت در پیروان این تفکر وجود ندارد.

حسینی‌شاهرودی افزود: درگیری‌ها در آخرالزمان نیز بین پیروان دو نوع تفکر اسلام ناب محمدی و تفکر سفیانی است که در نهایت امام زمان (عج) پیروز و تفکر سفیانی که در زمان پیامبر (ص) نیز با ایشان درافتاد، نابود خواهد شد.

وی در ادامه حضور تمام افراد و مسئولان مرتبط در احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر را اقدامی ارزشمند توصیف کرد و گفت: خوشبختانه توسعه کمی و کیفی ستاد احیای استان، مناسب بوده است.

نماینده ولی فقیه در کردستان امر به معروف را بحثی فرهنگی عنوان کرد و گفت: افرادی نیز که به این فریضه می‌پردازند در واقع کار فرهنگی انجام می‌دهند.

حسینی‌شاهرودی با اشاره به مخاطب‌محوری در فعالیت‌های ستاد احیا بر ضرورت مردمی‌تر کردن بیش از پیش این فریضه با فراهم کردن ساز و کارهای لازم تأکید کرد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های ستاد باید تمامی اقشار جامعه را پوشش دهد به نقش بانوان در این راستا اشاره کرد و گفت: این قشر عظیم با انگیزه هستند و هر زمان وارد موضوعی شوند، اقدامات بزرگی انجام می‌دهند.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان،تصریح کرد: نهضت و انقلاب اسلامی ایران نیز زمانی پیروز شد که زنان وارد عرصه شدند و آنها در جنگ تحمیلی نیز یار و پشتیبان انقلاب بودند.

حسینی‌شاهرودی با اشاره به اینکه برنامه‌محوری در خصوص فعالیت‌های مربوط به احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر لازم است، خاطرنشان کرد: در کنار آن باید فراگیری را مدنظر قرار بدهیم.

وی با تأکید بر لزوم توجه به اولویت‌ها در این زمینه گفت: لازم است با مسائلی که به عنوان عامل فساد مطرح هستند، مبارزه کرد و در این راستا نباید تنها به معلول‌ها پرداخت.

نماینده ولی فقیه در کردستان، منشأ بسیاری از فسادها در جامعه را مواد مخدر و مشروبات الکلی عنوان کرد و گفت: باید برای مقابله با این عوامل فساد، فکر اساسی کرد.

حسینی‌شاهرودی با ابراز تأسف از اینکه برخی در حال جری شدن در موضوع بی‌بندوباری و بی‌حجابی هستند، تصریح کرد: نباید اجازه داد که هنجارشکنان جرأت این کار را پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه ماهواره نیز خود منشأ فسادهای بسیاری است بر ضرورت فعالیت هر چه بیشتر رسانه‌های داخلی به منظور مقابله با عوامل و ریشه‌های فساد در جامعه، تأکید کرد.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان،در پایان گفت: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان باید بر روی مسائلی که اثرگذار باشد متمرکز شود.

برگزیده ها