پرورش امید در جامعه بزرگترین امر به معروف است

معاون برنامه ریزی و منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: باید امید را در جامعه پرورش دهیم و طبل ناامیدی را به دست نگیریم که این خود بزرگترین امر به معروف است.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ بهرام نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری کردستان در جلسه هماهنگی مسئولین دفاتر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان های استان که در سالن جلسات ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد، با بیان اینکه بیش از 80 درصد از درآمد خرانه خرج هزینه های جاری و اداری کشور می شود، گفت: همه خدماتی که دولت به معنای عام انجام می دهد برای دولت هزینه بردار است.

نصراللهی زاده افزود: واقعیت این است که استان در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و آمار بیکاری بالا است اما در استان کردستان ما با یک فضایی روبرو هستیم که بیش از حد ممکن تفکرات منفی در آن روایج یافته است.

وی بیان کرد: ما با وضع مطلوب فاصله داریم اما وقتی کاری هم انجام می گیرد باید امید را در جامعه پرورش دهیم و طبل ناامیدی را به دست نگیریم که این خود بزرگترین امر به معروف و نهی از منکر است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان خاطرنشان کرد: پروژه های بسیاری در استان کردستان انجام شده و بسیاری از آنها در مرحله اجرا هستند و ما نباید این خدمات را در کردستان نادیده بگیریم.

 وی تصریح کرد:  هیچ منکری بالاتر از این نیست که ما مردم را ناامید کنیم و هر کاری که جوانان را ناامید کند بزرگترین گناه است.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها