شئونات و ارزش‌های دین در مراسمات نوروزی رعایت شود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هرگز با شادی مردم مخالف نیست اما باید شئونات اسلامی و ارزش‌های دینی در مراسمات نوروزی رعایت شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در نشست با مسوولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سقز اظهار داشت: امروز دشمنان سعی دارند به هر شیوه‌ای که شده است منکر را در جامعه ایران اسلامی ترویج دهند که نیاز است در راستای خنثی‌کردن آن همه تلاش کنند.

وی ادامه داد: از همان اوایل پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان ملت ایران اسلامی با تمام توان به جنگ فیزیکی و فرهنگی با مردم ما آمدند که با هوشیاری رهبر کبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری، مسوولان و مردم خنثی شده است.

الله‌مرادی سپس ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر از وظیفه اساسی فرد مسلمان است و اگر این فریضه مهم دینی در جامعه رعایت شود هرگز دشمنان ما نخواهند توانست فتنه‌های خود را در کشور پیاده کنند.

وی هوشیاری مردم را در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی را ستودنی دانست و گفت: تا زمانی که مردم ولایتمدار هوشیارانه از نظام مقدس اسلامی حمایت می‌کنند ایران استوارانه در مقابل تمام دسیسه‌های دین دشمنان خواهد ایستاد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: حضور قوی و جدی مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی به ویژه انتخابات، نوعی اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

الله‌مرادی گفت: نظام مقدس اسلامی هرگز با شادی مردم مخالف نیست اما باید شئونات اسلامی و ارزش‌های دینی در مراسمات نوروزی و برنامه های شاد رعایت شود.

وی دو نعمت بزرگ سلامت و امنیت در جامعه را یادآور شد و گفت: مردم ما در این منطقه پرآشوب خاورمیانه، باید قدر این دو نعمت الهی را بدانند.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرهای مرزی ما امکان دارد بیشتر در معرض تهدید فرهنگی دشمنان باشند، بر انجام کارهای فرهنگی و هنری بر پایه دستورات دین اسلام در منطقه تاکید کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: اگر فرهنگ ناب ایران اسلامی به درستی ترویج داده شود، تهدیدات دشمنان هیچ اثری در جامعه نخواهد داشت.

الله‌مرادی در ادامه اضافه کرد: اینکه «هه‌لپه‌رکی» تنها نماد فرهنگ کرد باشد جای انتقاد دارد چرا که کردستان یک استان فرهنگی است و شاخص‌های فراوانی در زمینه فرهنگ دارد لذا رسانه‌ها باید به شاخص‌های برتر و ارزشی این استان توجه کنند و آنها را به کشور معرفی نمایند.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستاناینجا کلیککنید

برگزیده ها