مسئولان کردستانی در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر پیشگام باشند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان،محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بانه با اشاره به اهمیت و جایگاه فریضه امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: باید این دو فریضه الهی در جامعه ترویج و نهادینه شود.

وی گفت: باید برای احیای امر به معروف و نهی از منکر هر کسی از خودش شروع کند و باید در این راستا مسئولان پیشگام باشند چراکه مردم مسئولان را الگوی خود می‌دانند.

وی افزود: مسئولیت امانتی است که مردم به مسئولان به عنوان امانت واگذار کرده‌اند.

دبیر ستاد امر به معروف نهی از منکر کردستان تصریح کرد: از دیدگاه اسلام مسئولان خدمتگزار مردم هستند بطوریکه حضرت امام(ره) نیز بر این اساس همواره خود را خدمتگزار مردم می‌دانستند.

وی عنوان کرد: امنیت بزرگترین نعمتی است که به عنوان یک معروف در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و باید قدردان این نعمت بزرگ بود.

الله مرادی با اشاره به تلاش دشمنان در راستای ترویج بی‌بند و باری در جوامع اسلامی افزود: در این راستا دشمن کانون خانواده و بانوان را هدف قرار داده است چراکه بانوان جامعه تربیت نسل‌ها را بر عهده دارند.

وی اظهار کرد: از نظر اسلام شأن و منزلت زن بیش از این است که با بی‌حجابی لکه‌دار شود.

دبیر ستاد امر به معروف نهی از منکر کردستان گفت: سیاست و اولویت ستاد امر به معروف و نهی از منکر ترویج این فریضه‌ الهی به‌صورت کاملا مردمی و مردم نهاد در جامعه است.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها