روحیه انقلابی را در خانواده و جامعه حاکم کنیم

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان: با اشاره به اینکه تمام تلاش دشمن گرفتن روحیه انقلابی از ماست، تصریح کرد: دشمن با نفوذ فرهنگی در تلاش است تا ذائقه جامعه و جوانان ما را تغییر دهد بنابراین باید تلاش کنیم تا روحیه انقلابی را در خانواده و جامعه حاکم کنیم.

حجت الاسلام حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان در دیدار با مدیران و معاونین ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دهگلان که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن اظهار داشت: خداوند فاطمه (س) را مایه خیر و برکت برای بشریت قرار داد و او را کوثر به معنی خیر کثیر و مداوم نامید.

حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی با تاکید بر ارزش و جایگاه بالایی زن در جامعه اسلامی و لزوم رعایت حریم بین زن و مرد، گفت: حفظ حریم بین زن و مرد به این معنی نیست زن در جامعه فعالیت نکند بلکه به معنای رعایت شئونات اسلامی که یک واجب شرعی می باشد؛ است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه اساس هر کاری باید بر محور امر به معروف و نهی از منکر باشد و تلاش شود تا این امر در جامعه نهادینه گردد، اظهار داشت: اگر این دو فریضه برپا باشند فرائض دیگر نیز برپا هستند؛ اما اگر فراموش شوند بقیه نیز فراموش خواهد شد.

حجت الاسلام حسینی شاهرودی با ذکر این نکته که هدف امام حسین (ع) اصلاح دین و مبارزه با فساد بود، افزود: برای مبارزه با فساد باید روحیه انقلابی و جهادگری داشت.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش دشمن گرفتن روحیه انقلابی از ماست، تصریح کرد: دشمن با نفوذ فرهنگی در تلاش است تا ذائقه جامعه و جوانان ما را تغییر دهد بنابراین باید تلاش کنیم تا روحیه انقلابی را در خانواده و جامعه حاکم کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه سخنان خود به لزوم برخورد با اشاعه فحشا در جامعه اشاره کرد و گفت: خداوند فحشا را نمی خواهد لذا اگر گناهی در جامعه آشکار شد باید جلوی آن را گرفت تا جامعه سالم بماند.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن دستور با احسان و نیکوکاری داده است، گریزی به هفته احسان و نیکوکاری نیز زد و گفت: احسان چیزی ورای واجبات است و یکی از احسان ها غرس نهال است که منفعت آن برای کل جهان است.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها