مسئولین در برقراری عدالت عزم راسخ داشته باشند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در بحث اجرای عدالت، اظهار داشت: در برقراری عدالت در استان کم کاری ها و کاستی هایی وجود دارد؛ باید مسئولین در اجرای عدالت و رفع مشکلات مردم در کمترین زمان ممکن اهتمام و عزم راسخی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ جلسه ای به مناسبت پایان سال و تقدیر از فعالان امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره با حضور دبیر ستاد استان و هیات همراه در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن تشکر از اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره این شهرستان را از حیث عملکردی یکی از بهترین های استان بر شمرد و مراتب قدر دانی خود را از اعضای شهرستان ابراز نمود .

الله مرادی با بیان اینکه کشور اسلامی و انقلابی ایران در زیر ذربین معاندان و دشمنان قرار دارد؛ اظهار داشت: با توجه به جمعیت کشور و سلایق متعدد گاهاً مشکلات ساده ای رخ می دهد، که امری عادی تلقی می شود، اما همین اتفاق ساده توسط ضد انقلاب و عوامل آن با نفوذ فرهنگی و به سبب غول های رسانه ای که در اختیار دارند سعی در بزرگ نمایی مشکلات کشور را دارند؛ مسئولین باید خدمات ارزنده ای که دولت مردان و نهاد های حاکمیتی به مردم ارائه می دهند با استفاده از ظرفیت های رسانه ای نقاط قوت و خدمات برجسته نظام را جهت پرورش امید در دل مردم و جامعه، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نمایند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در بحث عدالت، اظهار داشت: در برقراری عدالت کم کاری ها و کاستی هایی وجود دارد و گاهاً مردم در تأمین مایحتاج و معیشت خود دچار مشکلات جدی هستند؛ باید مسئولین در اجرای عدالت و رفع مشکلات مردم در کمترین زمان ممکن اهتمام و عزم راسخ داشته باشند، و ستاد امر به معروف و نهی از منکر در این راستا همیشه و در همه حال تابع رهبری و قوانین نظام اسلامی در جهت رفاه و آسایش مردم خواهد بود .

ماموستا معروف خالدی امام جمعه و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیواندره به ضرورت برپایی، پایبندی و اهتمام ویژه نسبت به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروز تاکید کرد؛ و خواستار توجه بیشتر مسئولان، متولیان دولت و نهاد های مسئول در زمینه اجرای این فریضتین الهی شد.

ماموستا خالدی در ادامه عملکرد ستاد شهرستان را با توجه به ظرفیت های در اختیار و وضعیت موجود جامعه بسیار امیدوار کننده دانست و ابراز امیدواری نمود که در سال آتی این تلاش و عملکرد قطعا نموداری رو به رشد خواهد داشت .

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها