فعالیت 425 گروه طلایه‌دار امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان

دبير ستاد امر به معروف و نهي از منكر كردستان گفت: 425 گروه طلایه‌دار امر به معروف و نهی از منکر در گروه‌های 10 نفره در کردستان فعالیت دارد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ محمود الله‌مرادی شامگاه یکشنبه در نشست سرگروه‌های طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر استان، اظهار داشت: یکی از ابعاد نظارتی باید مختص ایام تعطیلات نوروز باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با تاکید بر لزوم نظارت عمومی کارگروه‌های ستاد، افزود: ما مخالف شادی مشروع مردم نیستیم.

الله‌مرادی خط قرمز ستاد را زیر سوال رفتن ارزش‌های دینی و باورهای اعتقادی مردم عنوان کرد و افزود: همه ما در قبال تحقیر ارزش‌ها وظیفه داریم که به عنوان یک انسان مسلمان نسبت به معروفات امر کرده و درباره منکرات تذکر بدهیم.

وی تاکید کرد: طلایه‌داران معروف باید الگویی خوب برای جامعه باشند.

به گفته دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، همه تلاش‌‌های ستاد کردستان برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر است.

الله‌مرادی انقلاب اسلامی را انقلاب ارزش‌ها و فرهنگ اسلامی برشمرد و افزود: به همین دلیل است که دشمن سعی دارد وجهه فرهنگی انقلاب را با تهاجم نرم خود مخدوش کند.

وی با اشاره به عضویت چهار هزار و 250 نفر در گروه‌های طلایه‌داران معروف استان، گفت: دو هزار و 800 کارت برای آمران معروف عضو این گروه‌ها صادر شده است.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها