حرکات و رفتارما نمادی از انجام امر به معروف و نهی از منکر است

معاون برنامه ریزی و منابع ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: ادبیات و لحن ما در ترویج امر به معروف و نهی از  منکرات بسیار مهم است.

 بهرام نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان در جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر که در سالن همایشات بهزیستی استان کردستان برگزار شد، اظهار داشت: ادبیات و لحن ما در ترویج نهی از منکرات بسیار مهم است و تاثیرگذاری ما در نحوه گفتارمان مشخص خواهد شد.

نصراللهی زاده بر صرفه جویی و پرهیز از هزینه های اضافی در جامعه تاکید کرد و افزود: درستی تمام کارها، حرکات و رفتارهای ما نمادی از انجام امر به معروف و نهی از منکر است.

وی بیان کرد: چند سال پیش ساختمانی با صرف 4 میلیارد تومان ساخته شده است و الان برای دسترسی به آن 10 میلیارد تومان باید صرف راه های ارتباطی به این ساختمان شود آیا این منکر نیست؟

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان با بیان اینکه هیچ منکری بالاتر از این نیست که ما مردم را ناامید کنیم و هر کاری که جوانان را ناامید کند بزرگترین گناه است؛تصریح کرد: کارهای توسعه ای خوبی در استان در حال انجام بوده و این بی انصافی بزرگی است اگر بگوییم در کردستان کاری صورت نمی گیرد.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها