اجازه نمی‌دهیم به ارزش‌های انقلاب بی‌توجهی شود/نظام جمهوری اسلامی مخالف شادی مردم نیست

دبیرستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: روزی که ما علیه گروهک‌های ضدانقلاب اسلحه به دست گرفتیم خیلی خوب می‌دانستیم مسیر آنها درست نیست و امروز هم بر همین اصول پایبند هستیم و اجازه نمی‌دهیم به ارزش‌های انقلاب بی‌توجهی شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛محمود الله‌مرادی در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که با حضور مسوولان و مدیران کل در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: کارهای خوبی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر انجام شده است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم که باید تلاش‌های جدی انجام دهیم.

وی در ادامه به فرارسیدن سال نو و اهمیت توجه جدی به برگزاری مراسمات ویژه این ایام گریزی زد و گفت: هیچ کدام از نهادها در نظام جمهوری اسلامی مخالف شادی مردم نیستند و همه تلاش‌هایی که در دستگاه امنیتی، ستاد امر به معروف و سایر ادارات انجام می‌شود به خاطر آرامش مردم است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: برای رسیدن به این نقطه خون‌های زیادی ریخته شده لذا در راستای حفظ آن باید تمام توان خود را به کار بگیریم.

الله‌مرادی اذعان داشت: ما از همه مسوولان و دست‌اندرکاران انتظار داریم، در سال جدید زمینه را برای اجرای کارهای مطابق با موازین نظام جمهوری اسلامی و ارزش‌های نظام فراهم کنند.

وی افزود: روزی که ما علیه گروهک‌های ضدانقلاب اسلحه به دست گرفتیم خیلی خوب می‌دانستیم راه آنها راه درستی نیست و امروز هم بر همین اصول پایبند هستیم و اجازه نمی‌دهیم به ارزش‌های انقلاب بی‌توجهی شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان خاطرنشان کرد: افرادی که نسبت به اصول و ارزش‌های انقلاب بی‌توجهی می‌کنند باید پاسخگو باشند.

الله‌مرادی با اشاره به جنگ نرم دشمنان اذعان داشت: دشمنان در جنگ نرم قدم به قدم به صورت کاملا آرام و نامحسوس ارزش‌های ما را از بین می‌برند.

وی تصریح کرد: برخی بی‌توجهی‌ها که در مورد ارزش‌های انقلاب انجام می‌شود غیرقابل توجیه است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان از تغییر نام میدان قرآن سنندج انتقاد کرد و گفت: می‌شد مکان دیگری را به نام «سنجرخان» نام‌گذاری کنند.

الله‌مرادی اضافه کرد: هر کس در مسوولیت و جایگاه خود وظیفه دارند به ارزش‌‌های اسلام و انقلاب در ویژه برنامه‌های ایام نوروزی توجه کند و لذا اگر می‌خواهیم کردستان را معرفی کنیم باید آن را با فرهنگ‌های اصیل استان معرفی کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: لازم است دستگاه‌ها بر روند برگزاری برنامه‌های نوروزی نظارت بیشتری داشته باشند.

در این مراسم طی حکم‌های جداگانه‌ای آقایان علی اکبر گروسی مدیر کل دادگستری کردستان، به عنوان رئیس سازمان‌های قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر و همت محمدی به عنوان رئیس سازمان‌های نظامی این ستاد معرفی شدند.

جهت عضویت در کانال تلگرام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان اینجا کلیک کنید

برگزیده ها