حضور در راهپیمایی 22 بهمن نماد حمایت ملت از انقلاب و پاسخ کوبنده‌ای به اقدامات ضدانقلابی دشمنان است

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با اشاره به نقش مشارکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم با حضور در این عرصه مهم پاسخ کوبنده‌ای به ترفندها و اقدامات ضدانقلابی دشمنان خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان محمود الله‌مرادی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در شرایطی به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی شکل گرفت که کشور توسط عوامل خارجی و دست‌نشانده‌های دشمنان اداره می‌شد.

وی تصریح کرد: مردم ایران که از زور و جور رژیم ستمشاهی به تنگ آمده بودند با لبیک به امام راحل، با قدرت تمام به عرصه آمدند و با تقدیم خون‌هایی توانستند رژیم 2500 ساله پهلوی را سرنگون سازند و حکومتی براساس آموزه‌های دین و قانون الهی را در کشور حاکم نمایند.

به گفته جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و به سرانجام نرسیدن تلاش‌های آنان در جلوگیری از حاکمیت اسلامی بر ایران، صدام را علیه این کشور شوراندند و خود با پشتیبانی از آن، تمام تلاش خود را برای سرنگونی انقلاب اسلامی به‌کار گرفتند.

وی افزود: از آنجایی که نیت امام راحل در بنیانگذاری این انقلاب، نیتی الهی و الهام‌گرفته از آموزه‌های دین اسلام بود، خداوند آن را کمک کرد و مردم با دست خالی بر تمامی تجهیزات و نیروهای دشمنان فائق آمدند و پیروزی دیگری را برای کشور رقم زدند.

الله‌مرادی یادآوری کرد: دشمن که برای بار دیگر از ملت و انقلاب اسلامی شکست خورد، توطئه‌های دیگری را در عرصه‌های دیگر طراحی و عملیاتی کرد که یکی پس از دیگری با شکست مواجه می‌شود.

وی با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و نیز یادآوری ایام پیروزی انقلاب اسلامی، بازخوانی تاریخ شکل‌گیری انقلاب اسلامی و انتقال آن به نسل‌های نوجوان و جوان کشور را یک ضرورت خواند و گفت: اینکه نسل چهارم انقلاب با اهداف و آرمان‌ها و دستاوردهای آن آشنا شوند به تقویت پایه‌های نظام کمک می‌کند و این یکی از وظایف مهم مسئولان است که باید به این مسئله توجه جدی داشته باشند.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان حضور در راهپیمایی 22 بهمن را نماد و نمود حمایت ملت از انقلاب و دستاوردهای آن و نیز اعلام انزجار از کشورهای مستکبر جهان دانست و افزود: با این تفاسیر، لازم است مردم در این عرصه مهم مشارکتی جدی داشته باشند تا به دشمنان اعلام شود که انقلاب اسلامی از همان جایگاه برخوردار است و مردم همچنان حامی و پشتیبان آن هستند.

وی خاطرنشان کرد: یوم‌الله 22 بهمن روز پاسداشت ارزش‌ها و بزرگداشت یاد و خاطره شهداست و دشمنان انقلاب در چنین روزی در می‌یابند که اراده ملت ایران موجب شکست هر ابرقدرتی است و قطعا مردم با حضور در راهپیمایی این روز پاسخ کوبنده‌ای به ترفندها و اقدامات ضدانقلابی دشمنان خواهند داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برگزیده ها