روز جهانی قدس رساترین صحنه برائت مسلمانان از اسرائيل است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس رساترین صحنه آزادی‌خواهی و برائت مسلمانان آزاده جهان از اسرائيل غاصب است.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، محمود الله‌مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج از روز قدس به عنوان نماد وحدت و یکپارچگی امت اسلام نام برد و اظهار کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس یکی از بزرگترین معروفات در عصر حاضر است.

به گفته وی، حضور حماسی و گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از دفاع از منافع اسلام و هشدار به اسرائیل غاصب و در کل، استکبار جهانی است.

الله‌مرادی تصریح کرد: امام خمینی(ره) با تیزبینی و با هدف تقویت هرچه بیشتر وحدت و همدلی، آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نام‌گذاری کردند تا ملت‌های مسلمان در این روز با سردادن شعار‌های ضد استکباری انزجار خود را از ظلم و ستم‌های غاصبان و استعمارگران به گوش جهانیان برسانند.

وی با بیان اینکه بزرگترین ره‌آورد روز قدس این است که هیچگاه فراموش شدنی نیست، گفت: ملت ایران با شور و شعور انقلابی از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون همواره حضوری دشمن‌شکن در راهپیمایی روز قدس داشته‌اند.

به گفته دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، حضور یکپارچه مسلمانان جهان در این روز نشانگر وحدت امت اسلامی است و این حضور ضمن ایجاد پشتگرمی مقاومت فلسطین موجب یاس دشمنان اسلام می‌شود.

الله‌مرادی حضور گسترده مردم در روز قدس را هشدار به اسرائیل غاصب دانست و تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس وظیفه شرعی تمام مسلمانان است و باید با تمام قوت در صحنه حاضر شویم.

وی از راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان رساترین صحنه آزادی‌خواهی و برائت مسلمانان آزاده جهان از اسرائیل غاصب نام برد و خاطرنشان کرد: ملت بصیرت، بیدار و روزه‌دار ایران اسلامی هر ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در خیابان‌ها انزجار و نفرت خود را از سیاست‌های ددمنشانه و پلید آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها نشان می‌دهد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با تاکید بر اینکه روز قدس روز نابودی اسرائیل از صفحه روزگار است، خاطرنشان کرد: روز قدس مسأله بسیار مهمی است که تنها مربوط به فلسطین نبوده و روز اسلام است.

به گفته وی، روز قدس با گذشت نزدیک به چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی امروز به یک خیزش جهانی تبدیل شده است به گونه‌ای که شاهد حضور مسلمانان جهان در حمایت از مظلوم هستیم.

الله‌مرادی روز قدس را روز هشدار جهان اسلام به اسرائیل و ابرقدرت‌های جهانی دانست و خاطرنشان کرد: روز قدس نماد آزادی‌خواهی و ظلم‌ستیزی امت اسلام است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان از استان کردستان نیز به عنوان الگوی کاملی از وحدت و برادری در جهان اسلام نام برد و افزود: مردم کردستان همواره با حضور گسترده و دشمن‌شکن خود در عرصه‌های سرنوشت‌ساز موجب یاس و ناامیدی دشمان شده‌اند.

وی اضافه کرد: مردم در روز جهانی قدس نیز با حضور حداکثری در خیابان‌ها و سر دادن ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم زیباترین تصویر وحدت را به نمایش خواهند گذاشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برگزیده ها